Sosyal Medya Danışmanlığı

Web Tasarım

Web siteniz dünyaya açılan kapınızdır. Web siteniz, şirketinizin büyümesini sağlayan, ürünlerinizin satışını artıran, isminizin, markanızın bilinirliğini artıracak, reklam, iletişim ve halkla ilişkiler gibi bir çok alanda alanda maliyetlerinizi düşüren etkili bir tanıtım aracıdır.

Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu, arama motorlarına uygun olarak kodlanmış, dinamik yönetim paneli ile güncellemelerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz bir web sitesi tasarımı çalışmasını yapıyor ve sitenizi çok kısa bir sürede yayına alıyoruz.
Mobil Uyumlu Web Sitesi

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %60ını oluşturduğu bu günlerde sizde potansiyel müşterilerine bir tık uzakta olmak istemez misiniz? Web siteniz olması günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber bulunabilir olmadıkça hiç bir artısı olmamaktadır.

Artık web siteleri Bilgisayarlardan çok, cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz.
E-Ticaret Sitesi

Artan internet kullanımıyla kullanıcılar ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan satın alıyorlar. E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda güvenilir firmalarla çalışarak, güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır.

E-Ticaret çözümlerimizi sizlere iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizi tercih edebilirsiniz.